Maloobchodní a velkoobchodní prodej
v oblasti AUTO-HIFI

ADATA Premier microSDHC 32GB Class 10 UHS-I A1 85/20MB/s + SD adaptér

Kód zboží: AUSDH32GUICL10A1-RA1

Popis produktu:

paměťová karta ADATA Premier micro SDHC, 32GB, Class 10, UHS-I, A1, čtení/zápis: až 85/20MB/s, SD adaptér "Kompletní popis

Množství: 2 ks

Dostupnost: Skladem

Cena včetně DPH

Cena bez DPH

200 Kč

165 Kč

ADATA Premier microSDHC 32GB Class 10 UHS-I A1 85/20MB/s + SD adaptér

ADATA Premier Micro SDHC
Paměťové karty Premier Micro SDXC/SDHC UHS-I poskytují vysokou rychlost čtení - až 85 MB za sekundu, která poskytuje opravdu rychlý přenos souborů. Díky hodnocení výkonnosti Class 10 umožňují nepřetržitý a zároveň vysoce kvalitní záznam Full HD videa na chytrých telefonech a tabletech. Zaznamenávejte a sdílejte své vzpomínky s lehkostí.

Rychlý přenos dat
Rozhraní UHS-I a maximální rychlost čtení 85 MB/s. To vám umožní rychlý přenos dat mezi telefony, tablety nebo počítači a to bez zbytečného nepříjemné opoždění.

Podpora videa v rozlišení Full HD
Nahrávejte působivá videa, zachyťte překrásné scény a zaznamenejte i ten nejmenší detail. To vše díky spojení rychlostní třídy Class 10 a vysoké rychlosti přenosu dat, které umožňuje podporu Full HD 1080p videa.

A1 kvalifikace
Pokud jste uživatelem operačního systému Android na vašem mobilním telefonu či tabletu, paměťové karty Micro SDHC UHS-I vám zaručeně přijdou vhod. Jsou vybaveny kvalifikací A1, která vám dopomáhá k ještě rychlejším instalacím a spouštění aplikací.

Vysoká kompatibilita a dostatek prostoru pro vaše data
Díky své vysoké kompatibilitě paměťové karty Premier micro SDHC UHS-I podporují smartphony, tablety, digitální fotoaparáty a další zařízení. Premier paměťové karty poskytují širokou škálu kapacity, od 16 GB do 128 GB. Umožňujítak uložení tisíce fotografií a hodiny Full HD videa. To vše bez složitého nastavování! O prostor pro vaše data se již bát nemusíte.

O svá data nepřijdete
Paměťové karty Premier SDHC UHS-I jsou vybaveny pokročilou ochranou dat (ECC). Jsou extrémně odolné, vodotěsné, nárazuvzdorné, odolné vůči rentgenovému záření a anti-statické. Zároveň odolávají i velmi nízkým a vysokým teplotám. (-25°C až 85°).

Klíčové vlastnosti
Rychlá paměťová karta ADATA typu Micro SDHC, UHS-1, Class 10, kvalifikace A1 pro ještě striktnější správu vašeho úložiště. Vysoká kapacita 32 GB nabídne vysoké přenosové rychlosti čtení/zápis až 85/10 MB/s. Díky těmto vlastnostem je karta vhodná pro moderní chytré telefony, tablety, digitální fotoaparáty s vysokým rozlišením či MPEG4 videokamery, které kladou značné nároky na záznamová média. SD adaptér součástí. Rozměry karty jsou 15 x 11 x 1 mm, hmotnost 0.25 g.

Fyzické charakteristiky
Adaptér na SD v balení: ano
Velikost paměti [GB]: 32
Typy paměťových karet: SDHC, micro SDHC
Rychlostní třída: Class 10, UHS Speed Class 1
Rychlost čtení [MB/s]: 85
Rychlost zápisu [MB/s]: 20
Informace o produtku