Maloobchodní a velkoobchodní prodej
v oblasti AUTO-HIFI

Autorádio Pioneer s Bluetooth, USB, AUX, červené podsvětlení

Kód zboží: MVH-S410BT

Popis produktu:

Autorádio 1-řádkový bíle podsvícený displej, červené podsvícení tlačítek, MP3/WMA/WAV/AAC/FLAC, FM tuner, RDS, 4x50W MOSFET, čelní vstup USB, AUX, ... "Kompletní popis

Množství: 2 ks

Dostupnost: Skladem

Cena včetně DPH

Cena bez DPH

2 390 Kč

1 975 Kč

Autorádio Pioneer s Bluetooth, USB, AUX, červené podsvětlení

Pioneer MVH-S410BT nabízí univerzální kabelový AUX vstup, Bluetooth s obnovou kvality a USB pro flash disk i chytrý telefon, který zároveň rychle dobíjí (1,5 A). Android nebo iOS zařízení (iPhone a iPod) poslouží pro přehrávání na autorádiu nebo dotykový displej telefonu využijete jako dálkový ovladač pro autorádio. Podporuje streamování ze Spotify, hlasové ovládání Siri, karaoke funkci (vstup na mikrofon) a zvýraznění basů Dynamic Bass Enhancer. Jako správnému autorádiu, ani tomuto nechybí příjem rádia v pásmu FM a AM s pamětí na 24 rozhlasových stanic.

Díky schopnosti přehrávat soubory FLAC dostanete z autorádia Pioneer MVH-S300BT nejlepší možnou kvalitu zvuku, jakou může autorádio nabídnout. Pro kvalitní a hlasitou reprodukci přístroj spoléhá na čtyřkanálový zesilovač s osvědčenými tranzistory MOSFET. D/A převodník se stará o přesnou reprodukci zvuku bez zkreslení. Nechybí ani předzesílené výstupy pro externí zesilovač, pokud chcete masivní subwoofer či další reproduktory. K optimalizaci rozvedení zvukového spektra vám poslouží horní a dolní filtr.


Parametry a specifikace
Optická mechanika: Bez mechaniky
Konektory: USB, AUX / Line IN, RCA
Funkce: Podpora Apple zařízení, Podpora Android zařízení, Ekvalizér, Bass boost
Podporované formáty: MP3, FLAC, WAV, WMA
Tunery: FM

Rádio
RDS: Ano

Výkon
Výkon zesilovače: 4×50 W

Rozměry
Velikost rádia: 1 DIN
Informace o produtku