Maloobchodní a velkoobchodní prodej
v oblasti AUTO-HIFI

UNI adaptér CAN-Bus/ovládání VDO + rychl., 15, osv., zpát.

Kód zboží: 52canvd

Popis produktu:

Používá se pro získání některých provozních informací vozidla (údaj o rychlosti, zapnutí zapalování, zatažení ruční brzdy, zapnutí osvětlení a zařa... "Kompletní popis

Množství: 1 ks

Dostupnost: do 3 dnů

Cena včetně DPH

Cena bez DPH

2 231 Kč

1 844 Kč

UNI adaptér CAN-Bus/ovládání VDO + rychl., 15, osv., zpát.

Používá se pro získání některých provozních informací vozidla (údaj o rychlosti, zapnutí zapalování, zatažení ruční brzdy, zapnutí osvětlení a zařazení zpětného chodu) ve formě běžných elektrických impulsů z datové sběrnice CAN-Bus.

 

Většina nových vozidel je již touto sběrnicí vybavena a výše uvedené údaje jsou v ní zakódovány. Pro funkci běžných autorádií nebo navigací jsou však nezbytné vodiče s klasickými elektrickými impulsy, jejichž vyhledávání (pokud nejsou běžně přístupné např. v ISO konektoru) může být velice zdlouhavé, nebezpečné a u některých vozidel dokonce nemožné.

 

Tento adaptér si po připojení sám zvolí vhodný CAN-BUS protokol, podle vozu, ve kterém je instalován. Adaptér umí navíc ovládat dodatečně montované autorádio VDO se vstupem pro dálk.ovl., pokud je vozidlo vybaveno originálním ovládáním autorádia na volantu.

 

Podrobná kompatibilita: viz. soubor ke stažení

Informace o produtku