Indikátor stavu paliva 12V

Kód zboží: 34591

Popis produktu:

Digitální kulatý palivoměr pro benzin, naftu nebo jiná paliva a kapaliny, s nastavovacím trimrem pro vyladění přesného odečtu podle vašeho vlastního plováku. … Kompletní popis
Dostupnost: Do 3 dnů

Indikátor stavu paliva 12V

Digitální kulatý palivoměr pro benzin, naftu nebo jiná paliva a kapaliny, s nastavovacím trimrem pro vyladění přesného odečtu podle vašeho vlastního plováku.
Podstatnou novinkou tohoto ukazatele ve srovnání se všemi ostatními na trhu je to, že není nutné kupovat speciální přídavný plovák, pokud již máte v našem vozidle plovák nainstalovaný.
Většina indikátorů hladiny paliva vyžaduje, aby byl do nádrže vložen kombinovaný nákup příslušného senzoru, ve skutečnosti je tato fáze vždy nejobtížnější. Tento indikátor nám umožňuje linearizovat měření hladiny zaslané odporovým senzorem plováku pomocí seřizovacího trimru a aby přesně odpovídalo skutečné hodnotě nádrže.
Instalace je jednoduchá, pro analýzu a kalibraci hladiny pomocí tohoto přístroje je nutné připojit pouze vodič vycházející ze snímače vaší nádrže.
Proto, pokud se chystáte vybavit své auto, motocykl nebo jiné vozidlo jinou nádrží nebo přepracováváte palubní desku, je to právě tento přístroj, který potřebujete.
palivoměr umožňuje stabilní čtení i u automobilů na nerovnostech nebo nebo při pohybu paliva, jako jsou rypadla nebo stroje na zemní práce nebo soutěžní vozy.
 
Technické parametry:
napájecí napětí: 12 V
rozměry: ø52 mm x 28 mm
 
Popis připojení:
Černý vodič připojte ke kladnému napájení (+ 12 V)
Zelený vodič připojte k zápornému napájecímu zdroji (-12 V)
Žlutý vodič připojte k senzoru
 
Pozor: Funkce potenciometru: Je to nastavitelný odpor pro nastavení množství kapaliny,
za normálních okolností jej nemusíte používat, pokud se množství kapaliny nezobrazuje přesně, lze k nastavení množství použít potenciometr.
Poznámka: Tento produkt musí být používán společně s kapalinovým senzorem (plovákem )

Podobné produkty