Patriot EU - GSM Komunikační modul

Kód zboží: 110312

Popis produktu:

Patriot EU - GSM Komunikační modul 6 měsíců provoz v EU zdarmaVýrobce: Patriot Kompletní popis
Dostupnost: Do 3 dnů

Patriot EU - GSM Komunikační modul

Patriot EU - GSM Komunikační modul
PATRIOT EU je komunikační modul, který za pomoci nejmodernější technologie dokáže spolehlivě zabezpečit Vaše vozidlo. Jednotka odesílá poplachová informace pomocí mobilní aplikace. Patriot EU můžete použít samostatně nebo ve spojení s autoalarmem. Za pomoci 3D gravitačního senzoru detekuje nejen neoprávněný pohyb či náklon vozidla, ale také jeho havárii. Malé rozměry (68 x 70 x 23 mm), integrovaná anténa GSM a GPS umožní velice jednoduchou a rychlou montáž. Záložní akumulátor zaručí provoz i po odpojení autobaterie.

PATRIOT EU obsahuje unikátní datovou eSIM kartu, která využívá národní i zahraniční roaming. Službu zabezpečení vozidla jednotkou PATRIOT EU lze provozovat jak v pasivním, tak aktivním režimu zabezpečení.

Pasivní zabezpečení PATRIOT EU je služba vhodná pro zákazníky, kteří mají své vozidlo pod dohledem a jsou schopni sami v krátkém čase reagovat na případný pokus o krádež vozidla. Při aktivaci služby PATRIOT EU v autorizovaném montážním středisku máte v ceně 6 měsíců provozu po celé Evropské unii zdarma.
Aktivní zabezpečení PATRIOT EU SECURITY je služba určená pro zákazníky s maximálními požadavky na bezpečnost, jednoduchost a pohodlnou obsluhu. Připojení na pult hlídací služby zajistí 24h ostrahu Vašeho vozidla.


Funkce:
 KOMUNIKACE POMOCÍ MOBILNÍHO TELEFONU
Veškerá komunikace s vozidlem (předání poplachové informace, lokalizace, ovládání výstupu, ...) probíhá pomocí Vašeho mobilního telefonu.
 DETEKCE NÁKLONU VOZIDLA
Funkci detekce náklonu vozidla oceníte například při případné krádeži kol. 
 PŘEDÁNÍ POPLACHOVÉHO HLÁŠENÍ OD AUTOALARMU
Pokud je ve vozidle instalován autoalarm, dojde k předání poplachové informace.
 ODESLÁNÍ INFORMACE O STAVU NOUZE VOZIDLA
Při havárii vozidla odešle jednotka poplachové hlášení včetně aktuální polohy.
 VYHODNOCENÍ NEOPRÁVNĚNÉHO POHYBU VOZIDLA
Jednotka vyhodnotí pohyb vozidla s vypnutým zapalováním např. při krádeži vozidla odtažením.
 VYHODNOCENÍ POKLESU I ODPOJENÍ NAPÁJENÍ
Dojde k vyhodnocení poklesu i odpojení napájení např. při neoprávněné manipulaci s elektroinstalací vozidla.
 ZJIŠTĚNÍ POLOHY VOZIDLA
PATRIOT EU umožňuje zjištění aktuální polohy vozidla.
 MOŽNOST DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ VÝSTUPU
Dle dohody je možno využít pro blokování motoru, sepnutí nezávislého topení apod.
 NASTAVENÍ POPLACHOVÉ ZÓNY
Prostřednictvím mobilní aplikace lze nastavit sledovanou oblast, při vjetí/vyjetí do/z vybrané zóny je uživatel upozorněn.
 NASTAVENÍ LIMITU RYCHLOSTI
Uživatel může pomocí mobilní aplikace nastavit limit rychlosti (km/hod). V případě, že dojde k překročení, bude uživatel upozorněn.
Hardware
Komunikační modul PATRIOT EU je založen na nejmodernějších technologiích. Slouží k zabezpečení vozidla a přenosu informací pomocí mobilní aplikace a SMS (SMS pouze pro telefonní čísla s předvolbou +420) po celé Evropské unii. Jednotku je možno použít samostatně nebo ve spojení s autoalarmem. Využívá 3D gravitační senzor, který detekuje neoprávněný pohyb, náklon a havárii vozidla. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá díky malým rozměrům jednotky a integrovaným anténám GSM a GPS. Záložní akumulátor v jednotce zajišťuje provoz i po odpojení napájení. Nabízí uživatelské funkce zjištění polohy vozidla, dálkové ovládání výstupu, hlídání limitu rychlosti, hlášení o vjetí/vyjetí z poplachové zóny.
- malé rozměry
- integrovaná GPS/GSM anténa
- 3D senzor
- záložní zdroj
- integrovaná detekce OEM autoalarmů

Podobné produkty